Pozvánka na schůzku rodičů nově přijatých dětí

Již tento týden... se koná schůzka s rodiči nově přijatých dětí. V jednotném termínu pro obě pracoviště - ve středu 14. 6. 2023 v 16.30 hodin v MŠ Chmelová, horní pavilon, 5. třída v přízemí. Vaše účast je nutná s ohledem na předání variabilních symbolů a klíčových informací k nástupu dětí do MŠ. Prosíme o účast bez dětí.

se koná schůzka s rodiči nově přijatých dětí. V jednotném termínu pro obě pracoviště - ve středu 14. 6. 2023 v 16.30 hodin v MŠ Chmelová, horní pavilon, 5. třída v přízemí. Vaše účast je nutná s ohledem na předání variabilních symbolů a klíčových informací k nástupu dětí do MŠ. Prosíme o účast bez dětí.

se koná schůzka s rodiči nově přijatých dětí.

V jednotném termínu pro obě pracoviště – ve středu 14. 6. 2023 v 16.30 hodin v MŠ Chmelová, horní pavilon, 5. třída v přízemí.

Vaše účast je nutná s ohledem na předání variabilních symbolů a klíčových informací k nástupu dětí do MŠ.

Prosíme o účast bez dětí.