MŠ Podléšková

Testy školní zralosti na půdě školy zrušeny

17. 1. 2022

Vážení rodiče, testy školní zralosti, které se měly po dohodě s Pedagogicko-psychologickou poradnou pro Prahu 10 konat v mateřské škole, poradna zrušila. Důvodem jsou covidová opatření. Poradna Vám nabízí individuální vyšetření, která by měla probíhat během měsíce března, dubna, května. Zde odkaz na objednávkový formulář PPP pro Prahu 10 - https://www.ppp10.eu/rozdeleni-skol/materske-skoly/kontaktni-formular-materske-skoly Pokud uvažujete o odkladu školní docházky, informujte třídní učitelky, poskytnou vám informace o postupu. Dítě musí projít vyšetřením odborného poradenského pracoviště (PPP, SPC), které vyžaduje součinnost školy, proto potřebujeme vědět, kdo do poradny půjde a zároveň, kdo o odkladu školní docházky uvažuje. Paní učitelky s Vámi tuto problematiku ochotně zkonzultují. Děkujeme za spolupráci.

Uzavření mateřské školy v době vánočních prázdnin

30. 11. 2021

Vážení rodiče, mateřská škola bude z provozních důvodů v době vánočních prázdnin od 27. 12. do 31. 12. 2021 UZAVŘENA. Provoz bude znovu zahájen 3. 1. 2022. K uzavření přistupujeme vzhledem k vývoji epidemiologické situace v České republice. Škola bude v předmětném týdnu realizovat hloubkovou dezinfekci všech prostor k možnému zajištění hygienického a bezpečného prostředí pro vaše děti v nadcházejícím kalendářním roce. PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ, KLIDNÉ VÁNOCE A PŘEDEVŠÍM MNOHO ZDRAVÍ V NOVÉM ROCE 2021

Do školky patří pouze zdravé děti

7. 10. 2021

Vážení rodiče, důrazně Vás žádám o ohleduplnost a dodržování docházení do mateřské školy pouze zdravých dětí. V případě jakýchkoliv příznaků nemoci si ponechejte dítě doma. Jedná se o zdraví nás všech. Dle hygienické stanice se Covid 19 v současné chvíli významně šíří právě v dětských kolektivech. Nyní je v karanténě třída Kytičky (netýká se všech dětí, jen těch, které byly v dotčeném datu v MŠ). Pouze korektním přístupem můžeme zamezit dalším karanténním opatřením. Děkuji všem za spolupráci. Mgr. Radka Horáková

Začíná nový školní rok 2021/2022

31. 8. 2021

Vážení rodiče, dovolte mi se s Vámi touto cestou přivítat po prázdninách. Těším se na naši vzájemnou spolupráci. Věřím, že nadcházející školní rok nám umožní vzdělávání dětí v běžném režimu tak, aby společně s námi mohly v maximální možné míře objevovat vše nové, zažívat, prožívat a učit se společně se svými vrstevníky. Níže naleznete základní informace k předškolnímu vzdělávání v Mateřské škole Praha 10, Chmelová 2921/8, příspěvková organizace pro školní rok 2021/2022.

Testy školní zralosti na půdě školy zrušeny, 17. 1. 2022

Pondělí | 24. 1. 2022

Dopolední svačina: Středův chléb s máslem a medem, ovoce, kakao (1,7)

Polévka: Cibulová polévka s bramborem (1,7)

Hlavní jídlo: Těstoviny zapečené s vepřovým masem, rajčatový salát s pórkem, džus (1,3,7)

Odpolední svačina: Veka, pomazánka z ryb v tomatě, paprika, ovocný čaj (1,4,7)

Úterý | 25. 1. 2022

Dopolední svačina: Šlehaný tvaroh, dětské piškoty, ovoce, ovocný čaj (1,7)

Polévka: Polévka pórková s červenou čočkou (1,7)

Hlavní jídlo: Kuřecí plátek se sýrem, vařené brambory, zeleninová obloha, sirup (1,7)

Odpolední svačina: Dalamánek s tvarohovo-rajčatovou pomazánkou, okurka salátová, mléko (1,7)

Středa | 26. 1. 2022

Dopolední svačina: Středův chléb s Lučinou, ovoce, ochucené mléko (1,7)

Polévka: Polévka horačka s vepřovým masem (1,7,9)

Hlavní jídlo: Bulgur s krůtím masem a zeleninou ratatouille, míchaný kompot, sirup (1,7,9)

Odpolední svačina: Fit chléb se slunečnicí s rostlinným máslem Flóra, paprika, ovocný čaj (1,7)

Čtvrtek | 27. 1. 2022

Dopolední svačina: Mrkvový koláč, ovoce, nápoj kapucínek (1,3,7)

Polévka: Polévka pohanková se zeleninou (1,7,9)

Hlavní jídlo: Svíčková na smetaně, houskový knedlík, džus (1,3,7,9)

Odpolední svačina: Houska, hermelínová pomazánka, rajčátko, ovocný čaj (1,7)

Pátek | 28. 1. 2022

Dopolední svačina: Vrchlický chléb, tvarohová pomazánka s kapií, ovoce, kakao (1,7)

Polévka: Polévka zeleninový vývar se sýrovým kapáním (1,3,7,9)

Hlavní jídlo: Rybí karbanátky, bramborová kaše, zelný salát s jablky a mrkví, džus (1,3,4,7)

Odpolední svačina: Vločkový rohlík s taveným sýrem, kedluben, ochucené mléko (1,7)

Seznam všech alergenů naleznete zde.