MŠ Chmelová

Rozřazení dětí do tříd pro školní rok 2024/2025

19. 7. 2024

Číst více

Rozdělení dětí přijatých na prázdninový provoz

25. 6. 2024

Číst více

POZOR ZMĚNA! Určeno pro rodiče přesunutých dětí z MŠ Vladivostocká, kteří uhradili platby a proto byly jejich děti přijaty.

21. 6. 2024

Informace o prázdninovém provozu a přidělení registračního čísla Vám bude předáno ve Vašich kmenových školách. Tímto aktem potvrzujeme přijetí Vašeho dítěte na prázdninový provoz. Rozřazení na třídy bude zveřejněno na webových stránkách MŠ Chmelová týden před počátkem prázdninového provozu.

Výsledky přijetí dětí, které nebyly přijaty do MŠ Vladivostocká na prázdninový provoz z kapacitních důvodů a byla jim nabídnuta MŠ Chmelová

17. 6. 2024

Všechny děti, kterým byla nabídnuta náhradní docházka na prázdninový provoz v MŠ Chmelová, a kterým byly uhrazeny platby - BYLY PŘIJATY. V následujících dnech Vám budou zaslány informace o prázdninovém provozu a přidělení registračního čísla.