Osvobození od úplaty za vzdělávání za celý měsíc březen

Vážení rodiče,

jelikož došlo k uzavření škol od 1. 3.  do 21. 3. 2021 ředitelka školy rozhodla o osvobození od úplaty za vzdělávání za celý měsíc březen.

V případě, že jste platbu již uhradili, pak tato úhrada bude převedena do dalších měsíců. (Netýká se předškolních dětí, které úplatu za předškolní vzdělávání neplatí.)

Výše uvedené se týká i úhrady za stravné. Pokud jste úhradu zaslali (a mělo by tomu tak být), pak vám bude převedena do dalšího měsíce, za který v takovém případě zálohu na stravné neplaťte.

V žádném případě o své peníze nepřijdete, zůstávají na kontě vašeho dítěte. K vyúčtování dojde na konci školního roku. Peníze vám budou převedeny do dalšího školního roku nebo vráceny na účet, dle vaší volby.