Hledáme nové kolegy/ně do našeho týmu :)

Nabízíme pracovní pozice: učitelka MŠ, asistent pedagoga, provozní asistent.

Pokud máte pozitivní vztah k dětem, smysl pro týmovou práci a spolehlivost, pak nás neváhejte kontaktovat.

Učitel/ka v MŠ

Mateřská škola, Praha 10, Chmelová 2921/8, příspěvková organizace hledá do svého týmu kvalifikovanou učitelku/le mateřské školy na plný úvazek.

Nástup nejlépe od 28. 8. 2023.

Požadujeme pozitivní vztah k dětem, příjemné vystupování, smysl pro týmovou práci a spolehlivost.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv.

V případě zájmu zasílejte své nabídky na e-mail: info@mschmelova.cz, budeme Vás kontaktovat.

Asistent pedagoga MŠ Chmelová

Mateřská škola, Praha 10, Chmelová 2921/8, příspěvková organizace hledá do svého týmu kvalifikovanou pracovnici/ka na pozici asistenta pedagoga od 1. 9. 2023 s předpokladem dlouhodobé spolupráce.

Požadujeme pozitivní vztah k dětem, smysl pro týmovou práci a spolehlivost.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv.

Školní asistent MŠ Chmelová

Mateřská škola, Praha 10, Chmelová 2921/8, příspěvková organizace hledá do svého týmu pracovnici/ka na pozici – školní asistent od 1.9.2023.

Požadujeme zejména pozitivní vztah k dětem a smysl pro odpovědnost.