Vítáme Vás na stránkách MŠ Chmelová a odloučeného pracoviště MŠ Podléšková.

Zápis do mateřské školy

Vážení rodiče,

pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy
můžete využít Elektronického předzápisu. Na webu:
www.elektronickypredzapis.cz stačí vyhledat naši mateřskou školu a
předzapsat se do ní:

Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout:
- vyplnění žádosti (bez potvrzení lékaře)

- vyplnění evidenčního listu (bez potvrzení lékaře)
- vyplnění čestného prohlášení k očkování
- pořízení kopie očkovacího průkazu dítěte
- pořízení kopie rodného listu dítěte
- vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů

Přílohy:

Čestné prohlášení k očkování (pdf)

Informační leták pro zákonné zástupce (jpg)

Potřebné dokumenty si vytisknete a způsob doručení bude upřesněn podle aktuální situace.

Sledujte průběžně informace ohledně zápisu na těchto stránkách.

Úplata za předškolní vzdělání – po dobu uzavření mateřské školy nebudou rodiče úplatu za předškolní vzdělávání hradit.

Březen 2020 - platba za půl měsíce = 450,- Kč.

Uzavření mateřských škol

Rada MČ Praha 10 rozhodla o uzavření mateřských škol v Praze 10 od 17. 3. 2020 do odvolání.

Pokud budete potřebovat  Žádost o ošetřovné při péči o dítě mladší 10 let z důvodu uzavření školy, napište, prosím, rodiče ze Chmelové na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a rodiče z Podléškové na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace pro rodiče o ošetřovném: https://www.cssz.cz/-/karantena-a-osetrovne-informace-pro-rodice-a-skolska-obdobna-zarizeni-

Prosba o součinnost

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a vydanému opatření Ministerstva zdravotnictví ČR Vás od pondělí 16. 3. 2020 prosíme o zvýšenou spolupráci.

Pro zachování alespoň omezeného provozu mateřské školy pro děti, jejichž rodiče to nezbytně potřebují – nejsou na mateřské či rodičovské dovolené, nejsou doma s dítětem ze základní školy, nemají pracovní neschopnost či karanténu nebo neošetřují člena rodiny, Vás prosíme o zvážení docházky Vašeho dítěte do mateřské školy.

S ohledem na naši personální situaci, zajištění provozu a organizace školy bude mateřská škola i nadále otevřena pouze pro nezbytně nutnou docházku dětí, jejichž zákonný zástupce nespadá do výše zmíněných kategorií.

Děkujeme všem za vstřícnost a pochopení, věříme, že díky všem opatřením se podaří situaci dobře zvládnout.

O obnovení běžného provozu budete včas informováni!

Děkujeme za pochopení.

Vedení MŠ

V Praze dne 15. 3. 2020

V návaznosti na nouzový stav vyhlášený vládou je uzavřen Sportovní a rekreační areál Pražačka,
proto je plavání dětí z MŠ Chmelová až do odvolání zrušeno.

Žádáme zákonné zástupce, kteří se vracejí ze zahraničí, aby přistupovali zodpovědně k příznakům nemocí (v souvislosti s koronavirem) u sebe a u svých dětí a včas vyhledali lékařskou pomoc či zajistili případnou preventivní karanténu.

Zápis do mateřských škol na Praze 10 bude dne 5.5.2020. Podrobnější informace budou zveřejněny do konce března 2020.

Den otevřených dveří - termín bude upřesněn.

Informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů (doc)

Nabídka - volná pracovní pozice učitel/ka mateřské školy

Přijmeme na volné místo kvalifikovanou učitelku mateřské školy na plný úvazek. Plat dle platných tabulek. Informace v ředitelně školy.