Vítáme Vás na stránkách MŠ Chmelová a odloučeného pracoviště MŠ Podléšková.

12. 6. - Volná pracovní místa:
  • Učitelka mateřské školy (nástup od 28.8.2017) - požadujeme ukončenou kvalifikaci, plat dle platných tabulek a délky praxe, úvazek plný
  • Učitelka mateřské školy (od 28.8.2017 - zástup na 4 - 5 měsíců)
  • Provozní asistent ( nástup od 28.8.2017) - bez požadavku kvalifikace, náplň práce - dopomoc s dětmi, administrativa. Plat 7000,- Kč, úvazek 0,5 (dohoda o pracovní činnosti)
  • Pomocná síla do kuchyně (nástup od 31.8.2017) - pomocná práce před výdejem stravy a vlastní výdej. Plat dle platných tabule, úvazek 0,375

Informace k volným pracovním pozicím získáte na ředitelství mateřské školy

1. 6. - V sekci přijímací řízení - výsledky přijímacího řízení jsou nyní k dispozici výsledky přijímacího řízení do obou mateřských škol.

Rodiče dětí, které nebyly přijaty k docházce, obdrží rozhodnutí o nepřijetí poštou.

Informace k informativní schůzce:
Informativní schůzka pro rodiče proběhne dne
8. 6. 2017 v 16:30 hod.
Rodiče se dostaví na školu, kam bylo jejich dítě přijato k docházce. Zde získají veškeré informace k nástupu jejich dítěte do mateřské školy, převezmou doklad o přijetí k docházce, doklady k platbám za stravování a vzdělávání. Zároveň vyplní další formuláře potřebné k docházce dítěte.
Na tuto schůzku se dostaví rodiče bez dětí.

Sdělujeme rodičům, že veškeré informace o zápisu do mateřské školy naleznou pod záložkou přijímací řízení - dokumenty ke stažení.

25. 4. - Další aktuální informace jsou ke stažení na následujících odkazech:

Změna ceny za stravování od září 2017 (pdf)

Změna úplaty za předškolní vzdělávání od září 2017 (pdf)

Prázdninový provoz mateřských škol zřízených MČ (doc)