Vítáme Vás na stránkách MŠ Chmelová a odloučeného pracoviště MŠ Podléšková.

Informace k obnovení provozu MŠ od 25. 5. 2020 v sekci O škole a projekty - podzáložka Obnovení provozu MŠ

20. 5. -
Pozor, nové informace v sekci Přijímací řízení - Dokumenty ke stažení.

Informace k prázdninovému provozu jsou k nalezení v záložce O škole a projekty - podzáložka Prázdninový provoz

Zápis do mateřské školy 5. - 7. 5. 2020

Přihlášky na školní rok 2020/2021 lze podávat pouze

v termínu 5.5. - 7.5. 2020. Pokud zvolíte podání poštou, odešlete nejdříve 5.5. a nejpozději 7.5. 2020.

Vážení rodiče,

pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy
můžete využít Elektronického předzápisu. Na webu:
www.elektronickypredzapis.cz stačí vyhledat naši mateřskou školu a
předzapsat se do ní:

Další důležité informace a formuláře, které je třeba vyplněné odevzdat, najdete v záložce Přijímací řízení.

Informace ohledně zápisu sledujte na těchto stránkách průběžně.

Úplata za předškolní vzdělání – po dobu uzavření mateřské školy nebudou rodiče úplatu za předškolní vzdělávání hradit.

Březen 2020 - platba za půl měsíce = 450,- Kč.

Uzavření mateřských škol

Rada MČ Praha 10 rozhodla o uzavření mateřských škol v Praze 10 od 17. 3. 2020 do odvolání.

Pokud budete potřebovat  Žádost o ošetřovné při péči o dítě mladší 10 let z důvodu uzavření školy, napište, prosím, rodiče ze Chmelové na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a rodiče z Podléškové na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace pro rodiče o ošetřovném: https://www.cssz.cz/-/karantena-a-osetrovne-informace-pro-rodice-a-skolska-obdobna-zarizeni-

Informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů (doc)

Nabídka - volná pracovní pozice učitel/ka mateřské školy

Přijmeme na volné místo kvalifikovanou učitelku mateřské školy na plný úvazek. Plat dle platných tabulek. Informace v ředitelně školy.